Jak je již psáno úvodem, naše společnost se zabývá ohňostroji komplexně, tedy počínaje první schůzkou s klientem, výběrem místa odpalu, vyřízení všech potřebných povolení, samotným odpálením ohňostroje a konče úplným uklizením místa odpaliště.

Malé, střední, ale i ty největší opravdu velkolepé ohňostroje pořádáme přesně na míru dle požadavků zákazníka.

Zajišťujeme jak klasické noční ohňostroje, tak i denní a další ohňostroje se speciálními efekty jako jsou např. hořící loga a nápisy. Dále díky moderní technologii kterou naše společnost disponuje můžeme našim klientům nabídnout i oblíbené pyro-muzikální představení, což je ohňostroj odpalovaný synchronně s hudbou přes počítač s přesností na tisícinu vteřiny. Na takových show už se podílejí kromě pyrotechniků také naši hudebníci a specialisté na design pyro-muzikálních show.

V neposlední řadě také prodáváme tzv. "ohňostroje na vlastní odpálení", jedná se o sestavené ohňostroje, které Vám sestavíme a Vy si můžete svůj vlastní ohňostroj odpálit sami, bez přítomnosti našich specialistů. Pro zajištění takových "ohňostrojů na vlastní odpálení" prosím navštivte náš e-shop nebo přímo kontaktujte oddělení obchodu.